Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Bağcılar Halı Yıkama Firması

Bağcılar Halı Yıkama Firması

Bağcılar halı yıkama hizmeti sağlayan firmamız, Hijyenik halı yıkama şampuanları sayesinde kaliteli hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda  bağcılarda  faaliyet gösteren araçlarımız sayesinde, zamanında  teslim alınan halılar, temizlikleri sağlandıktan sonra  yine zamanında  teslimatı gerçekleştirilmektedir. Bağcılar Halı yıkama sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Merter halı yıkama, kullanmış olduğu temizlik ürünlerinin en ideal olanlarını seçmekte ve insan sağlığına zararı bulunan kimyasallardan uzak durmaktadır. Tam otomatik bağcılar halı yıkama makinelerimiz sayesinde  halılarınız hem ön hem de  arkalı olarak çift taraflı hijyenik bir temizliğe kavuşmaktadır.

Bağcılar halı yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Ve Hijyen

Bağcılar halı yıkama adı altında merdiven altı hizmet sağlamaya çalışan bir çok firma bulunmaktadır. Fakat neredeyse birçoğu müşteri yakalayabilme adına  fiyatlarını minimuma indirip, yaptıkları işin detaylarını açıklamamaktadır. Ucuza  yapılan işlerde bilinmesi gereken birkaç bilgi bulunmaktadır. Bunların yanlışlarını ve doğrularını bu yazımızda  açıklamaya çalışacağız. Konumuz hijyen ise, ilk sorgulanması gereken etken, halıların temizlikleri esnasında  kullanılan Bağcılar halı yıkama şampuanları bulunmaktadır. Her ürünün kendi özel temizlik ürünü bulunduğu gibi, halılar için de özel halı yıkama şampuanları bulunmaktadır. İşi ucuza kapatmak isteyen firmalar, halı yıkama şampuanlarının maliyetini kısmak amacıyla, ağır kimyasallar ile temizlik yapmakta ve insan sağlığını hiçe sayan hareketlerle varlıklarını devam ettirmektedirler. Bu ağır kimyasallar yeterince  durulama yapılmadığı zaman, halı yüzeyinde yapışır ve ilk olarak sağlığınızı tehtid ettikleri gibi, halınızın da  yıpranmasına  sebebiyet vermektedirler.

Halı Kurutma İşlemi

Halı kurutma işlemi de önemli adımlardan birisidir. Büyük halı yıkama Bağcılar fabrikaları bünyesinde bulunan halı kurutma odalarında  halıların sağlıklı bir şekilde  kurutulmasını sağlamaktadır. Halı kurutma odaları maliyet gerektiren bir yerdir. Ortalama 1 odanın maliyeti 15 bine kadar çıkmaktadır. İşi ucuza yapan firmaların bu tarz yerleri kullanma gibi düşünceleri bulunmamakla birlikte, bahçelerinde veya kapılarının önünde halıları açık havada kurutarak maliyeti sıfıra indirme derdindeler. Fakat burada bilinmesi gereken önemli bir şey vardır ki o da, yıkanan halılar kuruma profillerine asıldıklarında nemli bir şekilde bulunmaktadır. Nemli halde bulunan halı, dış ortamda havadaki tüm pisliği bünyesinde hapsettiği gibi, arabaların yaydığı kötü gazlar, yerden yükselen tozlar, veya dışarda gezen hayvanların halılarınıza birebir teması hijyen açısından tamamen uygunsuzdur. Halı kurutma odaları sayesinde halılar dış etkenlerden asla etkilenmeden sağlıklı bir şekilde  kuruma işlemi göstermektedir. Bağcılar halı yıkama olarak bünyemizde bulunan 3 adet halı kurutma odalarımız sayesinde halılarınızı sağlıklı bir şekilde kuruttuğumuz gibi, istenirse müşterinin yerinde gelip halılarınızı nasıl yıkadığımızı gözlemleme imkanı da  sunmaktayız. Ucuza iş yaptırmadan önce bir kez daha düşünülmesi gerektiğini açıklamak istedik sizlere.

Bağcılar Bölgesi Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Bağcılar halı yıkama, hizmetimiz haricinde aynı zamanda  bağcılar koltuk yıkama, bağcılar stor perde yıkama gibi farklı hizmetlerimiz de  bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için ücretsiz servislerimiz temin edilmektedir.

 

Makale : Merter halı yıkama 

Yazının izinsiz alınıp kullanılması yasaktır. Tespit edilmesi durumunda yasal işlem başlatılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnu Halı Yıkama Firması başlıklı makalemizde halı yıkama, halı yıkamacı ve merter halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.


Firma Hakkında
2016 Yılında kurulmuş olan Merter halı yıkama, son teknoloji cihazlarla donatılarak açılışını yapmıştır. Halı yıkama, halı tamiri, yerinde koltuk yıkama ve Merter stor perde yıkama yapan firmamız, bu alanda kalitesini her daim prensip edinmiştir.