Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası

Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası

Bahçelievler halı yıkama hizmeti sağlayan firmamız, alanında uzman ekipleri ve kaliteli  Bahçelievler halı yıkama şampuanları ile üstün bir temizlik sunmaktadır. Bahçelievler ve yan semtlerine ücretsiz servislerimizin de bulunduğu bu hizmette, amacımız Bahçelievler halı yıkama sektörüne farklı bir boyut kazandırmak ve sağlıklı bir şekilde yıkamacılık yapmaktır. Aynı zamanda  Bahçelievler koltuk yıkama, Bahçelievler stor perde  yıkama gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

merter halı yıkama iletişim

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama bölgesine ait olan 2 adet aracımız sayesinde teslimat konusunda  zamanla yarışan firmamız, halıların temiz bir şekilde  yıkanması için de gerekli tüm adımları atmaktadır. Günümüzde  bahçelievler halı yıkamacılık sektöründe kötü işler sunan bir çok firma olduğu gibi, ucuza iş yaparak insanların sağlıklarını hiçe saymaktadırlar.

Bunlardan birkaçına değinmek gerekirse, kuyu suyu kullanmaları, Bahçelievler halı yıkama şampuanları yerine ucuz ve ağır kimyasallar ile temizlik yapmaları, maliyetinin fazla olması sebebiyle halı kurutma odaları’nın bulunmaması. Alanın yetersizliğinden dolayı hep birlikte yıkanan halılar gibi tonlarca  sayılacak işlemler neticesinde, temizlenmesi gereken halıların daha da  kötü bir hale gelmesine neden olmaktadırlar.

Bahçelievler Halı Yıkamacılık 

Bahçelievler halı yıkama firması olarak, en baştaki hedeflerimiz sektörde en iyi hizmeti sunmaktır. Bunun için sürekli çalışan  ekiplerimiz ve kullanmış olduğumuz özel halı yıkama şampuanları, tam otomatik halı yıkama makinelerimiz sayesinde en yıkama ve durulama işlemlerini sunmaktayız. Özel halı kurutma odalarımız sayesinde, halılar dışarıda bulunan kötü etkenlerden(toz, kir, is, kötü koku, kötü hava şartları, güneş ışınları) tam korumalı olarak kurutulmaktadır. Aynı zamanda  kurutma odalarımız sayesinde halı daha kısa  sürede  teslimata hazır hale getirilmektedir.

Halı kurutma odaları yüksek maliyet gerektiren, fakat bu işi hijyenik olarak yapmak isteyen halı yıkama fabrikaları tarafından kullanılmaktadır. Merdiven altı Bahçelievler halı yıkamacılar, genellikle kapısının önünde  bulunan askılarda  bu işi maliyetsiz bir şekilde yapmaya çalışmaktadır. Daha da  kötüsü, halıları kurutmak için bahçe demirleri, ağaçlar, bahçe duvarları gibi yerleri tercih ederek, insanların sağlıkları ile ciddi derecede oynamaktadırlar. Bu tarz yerlerden kesinlikle uzak durulmalı ve işini hijyenik bir şekilde  sürdüren firmalar ile çalışılmalıdır.

Bahçelievler halı yıkama hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizlere  ulaşabilir ve bahçelievler bölgesinde halı yıkama hizmetini çok uygun fiyatlara  alabilirsiniz.

 

Makale : Merter halı yıkama

İzinsiz kullanılması ve başka yerde yayınlanması yasaktır. Tespiti halinde yasal işlem başlatılacaktır. Bu yazı 20.12.2017 tarihinde  güncellenmiştir. Facebook Bahçelievler sayfamızı beğenin.

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Halı Yıkama başlıklı makalemizde halı durulama, halı kurutma ve halı ve toz alma hakkında bilgiler verilmektedir.


Firma Hakkında
2016 Yılında kurulmuş olan Merter halı yıkama, son teknoloji cihazlarla donatılarak açılışını yapmıştır. Halı yıkama, halı tamiri, yerinde koltuk yıkama ve Merter stor perde yıkama yapan firmamız, bu alanda kalitesini her daim prensip edinmiştir.