Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Merter Halı Yıkama Fabrikası

Merter Halı Yıkama Fabrikası

Merter halı yıkama firması olarak halılarınızı hijyenik koşullarda  yıkıyor ve temizliklerini sağlıyoruz. Kullanmakta olduğumuz son teknoloji halı yıkama makineleri sayesinde hem kaliteli bir temizlik sağlıyoruz hem de  halılarınıza  herhangi bir zarar gelmeden halı yıkama işlemini sürdürüyoruz. Ev hanımlarının en zor işlerinden biri olan ve en ok vakit harcadığı halı yıkama işlemini, hem ekonomik olarak hem de özel halı yıkama şampuanları sayesinde hijyenik olarak sağlıyoruz. Bu sayede halı yıkamaya harcayacağınız zamanı ailenize ayırabilir ve halılarınız konusunda endişe etmeden vakit geçirebilirsiniz. Bu yazımızda halı yıkama işlemlerinin neler olduğuna ve yıkama süreçlerinin neler olduğuna  değineceğiz.

Merter Halı Yıkama Fabrikası

Merter halı yıkama olarak ücretsiz servislerimizle evinizden aldığımız halılarınızı, müşterilerimize özel numaralandırarak fabrikamızda halıların birbirine karışması engellenmektedir. Halı yıkama işlemleri adım adım ilerlemektedir ve sağlıklı bir temizlik için her adımın ayrı bir önemi bulunmaktadır. Evlerden alınan halılar ilk olarak toz alma işlemlerinden geçirilir. Tozu alınmamış halılarının suyla buluşması son derece sağlıksız bir işlemdir. Halının dibine çöken tozlar, suyla buluştuğu andan itibaren halının dibinde çamur birikintisi bırakmaktadır. Halı toz alma makinelerimiz sayesinde, halıya herhangi bir zarar vermeden tozlardan arındırılması sağlanır. Ve bir sonraki adım olan yıkama işlemine geçer.

 

Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama işlemi sırasında özel endüstriyel halı yıkama makineleri kullanılmaktadır. Tam otomatik halı yıkama makinelerimiz sayesinde halılar arkalı önlü olarak yıkama işlemlerine sokulur. Halı yıkama işlemi öncesi halıda  leke bulunuyorsa  özel yumuşatma işlemleri de kullanılmaktadır. Halılar özel halı yıkama şampuanları sayesinde, çift yönlü olarak bol köpükle yıkanır. Halı yıkamada  kullanılan şampuanın önemli bir yeri bulunmaktadır. Kalitesiz halı yıkama şampuanları insan sağlığına zararlı etkileri bulunmaktadır. Merter halı yıkama firması olarak bitkisel halı yıkama şampuanlarını tercih etmekteyiz. Halıların temizliği bir kenara dursun, insan sağlığı bizim için daha önemlidir.

 

Halı Sıkma ve Durulama

Halı durulama işleminden sonra, halı sıkma işlemleri başlamaktadır. Yıkanan halıların daha  hızlı kuruması için özel halı sıkma makineleri sayesinde  halıya zarar gelmeden sıkma işlemi gerçekleştirilir. Yeterince sıkma  işlemleri uygulanmayan halılar, daha geç kuruma  göstermektedir. Daha geç kuruyan halılar zamanla koku yaptığı gibi, daha kötüsü içten içe çürüme sorunları ortaya çıkmaktadır. yeterince sudan arındırılan halılar daha hızlı kurur ve koku yapma  gibi ihtimaller ortadan kalkar.

 

Ücretsiz Halı Yıkama Servis İste

İletişim adreslerimizden hemen bizlere  ulaşabilir ve merter halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda  Merter stor perde yıkama ve yerinde  koltuk yıkama hizmetlerimiz de  bulunmaktadır.

 

Bahçelievler halı yıkama, bakırköy halı yıkama, güngören halı yıkama, tozkoparan halı yıkama, zeytinburnu halı yıkama, bağcılar halı yıkama

 

 

Bir önceki yazımız olan Halıların Doğru Bir Şekilde Kurutulması başlıklı makalemizde Bağcılar halı yıkama, bahçelievler halı yıkama ve güngören halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.


Firma Hakkında
2016 Yılında kurulmuş olan Merter halı yıkama, son teknoloji cihazlarla donatılarak açılışını yapmıştır. Halı yıkama, halı tamiri, yerinde koltuk yıkama ve Merter stor perde yıkama yapan firmamız, bu alanda kalitesini her daim prensip edinmiştir.