Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Şirinevler Halı Yıkama Fabrikası

Şirinevler Halı Yıkama Fabrikası

Şirinevler halı yıkama fabrikası servislerimiz tamamen ücretsiz olmakla birlikte, size en uygun saatlere göre halılarınızı evlerinizden alıyoruz ve temizlendikten sonra  yine ücretsiz servislerimizle teslim ediyoruz. Şirinevler halı yıkama hizmetinde  kullandığımız özel halı yıkama şampuanları sayesinde, kaliteli ve hijyenik temizliği sizlere  sunuyoruz. Halı yıkama hizmeti dışında, Şirinevler koltuk yıkama ve Şirinevler stor perde yıkama hizmetlerimizde  bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için ücretsiz servislerimiz sayesinde hızlı bir şekilde  evlerinize teslimatlar gerçekleşmektedir.

Halı Yıkama Şirinevler

Halı yıkama şirinevler hizmeti öncesinde  bir telefonla halılarınızı alıyoruz ve hijyenik olarak temizliklerini sağlıyoruz. Halı yıkama esnasında  kullandığımız özel halı yıkama şampuanları sayesinde, halılarınız daha temiz, yumuşak ve ışıltılı görünümüne kavuşmuş oluyor. Bunlardan daha önemlisi ise, insan sağlığına zararlı ağır kimyasallar kullanmadan, bu işi sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Halıların yıkanma öncesinde, tozlarından arındırıldığı gibi, üzerinde ağır lekeler bulunuyorsa  yumuşatma  işlemlerine  alınmaktadır.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Şirinevler halı yıkama  işlemi öncesinde, telefonlar siparişinizi vermeniz gerekmektedir. Size en uygun saatlere göre servislerimiz geliyor ve halınızı yıkanmak üzere, Şirinevler halı yıkama fabrikasına  getiriyor. Getirilen halılar, öncelikle müşteri numaralarına  göre ayrılıyor ve halıların karışma ihtimalleri sıfıra düşürülüyor. Etiketlenen halılar ilk olarak  toz alma işlemlerinden geçiriliyor ve sonrasında  kontrollere  girerek, üzerinde  ağır zorlu bir leke bulunuyorsa  yumuşatma  işlemlerine  sokuluyor. Yumuşatma işlemlerinden sonra, halı özel halı yıkama makinesinde  arkalı önlü olarak yıkama işlemlerinden geçiriliyor. Temizlik adımlarını başarıyla geçen halılar, halı sıkma makinelerinde suyundan arındırılarak özel halı kurutma odalarına kuruma işlemlerine alınıyor. Özel halı kurutma odaları, halıların en ideal ve hijyenik bir şekilde  kurumaları için tasarlanmış alanlardır. Kuruyan halılar Şirinevler halı yıkama araçlarına  alınarak, teslimat için yola çıkıyor.

Diğer Hizmetlerimiz

Şirinevler halı yıkama hizmetimiz haricinde, Güngören halı yıkama hizmetimiz de  bulunmaktadır. Güngören bölgesinde  yıllardır halı yıkama hizmeti sunan fabrikamız, alanında  en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Güngören koltuk yıkama ve Güngören stor perde  yıkama hizmetlerimiz sayesinde, birbirinden kaliteli hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bir telefonla hemen ücretsiz servis isteyebilir ve Güngören halı yıkama veya Halı yıkama şirnevler hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bahçelievler Koltuk Yıkama Fabrikası başlıklı makalemizde Bahçelievler Koltuk Yıkama, Bahçelievler Koltuk Yıkama Fabrikası ve Bahçelievler Koltuk Yıkama Firması hakkında bilgiler verilmektedir.


Firma Hakkında
2016 Yılında kurulmuş olan Merter halı yıkama, son teknoloji cihazlarla donatılarak açılışını yapmıştır. Halı yıkama, halı tamiri, yerinde koltuk yıkama ve Merter stor perde yıkama yapan firmamız, bu alanda kalitesini her daim prensip edinmiştir.