Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Halı Tamiri

Halı Tamiri

merter halı yıkama iletişim

Halı tamiri genelde özel yapım ve kaliteli halılar için uygulanan bir işlemdir. Fiyat ve kalite bakımından düşük halılar genelde yenileri ile yer değiştirirken, maddi veya manevi değeri yüksek halıların tamir işlemleri yapılmaktadır. Halılarımızın zamanla, temizlik ve yıpranma, yırtılma gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilir. O çok sevdiğimiz halıları atmak veya bir köşede beklemeye bırakmak istemeyiz ve tamiri için çeşitli firmalara başvururuz. Bu konuda  dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Halı tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Saçak gibi kısımların genelde  tamiri kolaylıkla yapılmaktadır. Fakat halının gövde kısmı zarar görmüşse, işlem hem daha zor olacaktır hem de maliyeti artacaktır. Çünkü gövde kısımlarının tamiri yapılırken, renk ve desen uyumunun bozulmaması ve hatta aynı tür, aynı cins, aynı estetikle halı tamirinin yapılması gerekmektedir.

 

Halı tamiri fiyatları

Halı tamiri fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz gibi genelde değişim göstermektedir. Saçaklarının yenilenme süresi ve maliyeti daha düşük olmakla birlikte, kısa sürede teslimi sağlanmaktadır. Fakat gövdede bulunan yıpranmalar veya yırtılmalar, hasar görmüş yerin boyutuyla  halı tamiri fiyatı belirlenmektedir. Bu işi uzman ekiplere  bırakmak, daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Merter halı yıkama, zeytinburnu halı yıkama, tozkoparan halı yıkama, güngören halı yıkama, bahçelievler halı yıkama

Bir önceki yazımız olan Yerinde Halı Yıkama Fabrikası başlıklı makalemizde halı yıkama, halı yıkama firmaları ve halı yıkama fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.


Firma Hakkında
2016 Yılında kurulmuş olan Merter halı yıkama, son teknoloji cihazlarla donatılarak açılışını yapmıştır. Halı yıkama, halı tamiri, yerinde koltuk yıkama ve Merter stor perde yıkama yapan firmamız, bu alanda kalitesini her daim prensip edinmiştir.