Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Stor Perde Yıkama Firması

Stor Perde Yıkama Firması

Stor perde yıkama işlemleri, evde stor perdelerin temizlik ihtiyaçlarının karşılanmadığı için firmalarca yapılır. Stor perdeler, sıradan perdeler gibi değillerdir. Stor perdeleri diğer perdelerden ayıran özellikleri, yerine monte edilmiş olmaları, mekanizmalarının bulunması, aparatlı bir sistem olması ve yerine takılıp sökülmesi diğer perdelere göre zor bir işlemdir. Sıradan perdelerin yıkanması kolay bir işlemdir, düğmelerini kornişlerden çıkarmak kolay ve basit bir olaydır. Stor perdelerde ilk önce rulo olarak perde  sarılmalı ve korniş yerine monte edilen tırnaklarından sökülüp çıkarılması gerekmektedir. Bazı insanlar bu işlemleri kendileri yapmaya çalışırken, stor perdenin tırnaklarını yerinden çıkarıyorlar veya çıkarırken tırnakların kırılmasına neden oluyorlar. Bu gibi durumlarda stor perdelerin tamirini yaptırmak veya yenisini almaktan başka bir seçenek kalmıyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve işi bilen birilerinden yardım almak için stor perde yıkama firmalarından yardım almak en mantıklısıdır. Stor perdelerin temizliği için özel temizlik ürünleri kullanılması gerekmektedir. Bu temizlik ürünleri işin uzmanlarında  bulunurken, evlerde  bulundurulması zor olan temizlik ürünleridir. Evde  bulunan deterjanlarla yıkanmasını önermiyoruz.

merter halı yıkama iletişim

Stor perde  yıkama hizmeti

Stor perde  yıkama hizmeti sunan merter halı yıkama, stor perdelerinizi uygun temizlik ürünleri ile yıkamaktadır. Bilmelisiniz ki, düzenli yıkaması sağlanan stor perdelerin kullanım ömürleri 10 yıla kadar çıkmaktadır. Zamanında sadece ofislerde kullanımı görülen stor perdelerin, evlere de dahil olması ve kullanım rahatlığı sayesindeki artış, stor perde  yıkama sektörünün de gelişmesini sağlamıştır. Eğer her işi uzmanına bırakmak istiyor ve sorumluluk almak istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve stor perdesi yıkama işlemlerini başlatabilirsiniz. Evlerinize ücretsiz servis imkanları da  sunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Battaniye Yıkama Fabrikası başlıklı makalemizde battaniye temizliği, battaniye temizlikleri ve battaniye yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.