Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Yerinde Koltuk Yıkama Firması

Yerinde Koltuk Yıkama Firması

Yerinde koltuk yıkama konusunda   uzman  ekibimizle yıllardır hizmet sunmaktayız. Evlere, iş yerlerine  yerinde  koltuk yıkama servisi sunan merter halı yıkama, bu işi uzman ekipleri sayesinde sorunsuz bir şekilde  yapmaktadır. Koltuklar çabuk kirlenen ve temizliği bir o kadar da  zor olan eşyalarımızdır. Koltuk yıkama işleminde  kullanılan temizlik ürünleri, bu iş için özel üretilmiş olmakla birlikte %100 bitkisel ürünlerden elde  edilmiştir ve insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmamaktadır. Koltuk yıkaması esnasında, köpüklü yıkama  teknolojisi sayesinde, ürünlerin temizlenmesi bir hayli kolaylaşmaktadır.  Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, yatak ve yorganlarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen ürünler hijyen açısından bir çok zararlar da verir. Hızla büyüyen halı, koltuk, yatak, yorgan yıkama sektörü; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinelerle yapılmadığında hem ürünler deforme olacak hem de birçok olumsuzluk yaşanacaktır.

merter halı yıkama iletişim

Koltuk yıkama işlemleri

Koltuk yıkama işlemleri yerinde  yapıldığı için, koltuğun  bir yerden diğer bir yere  taşınması söz konusu değildir. Bu sayede  koltuğun taşınması esnasında  oluşabilecek hasarlar sıfıra indirgenmiş olur. Aynı zamanda koltuğun taşınması için zaman da  gerektirmemektedir. Yerinde  koltuk yıkama işlemleri belli başlı aylarda yapılmaz. Her mevsim koltuklarınızın temizliği için bizleri arayabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemleri haricinde, çekyat yıkama, sandalye yıkama, oturma grubu yıkama gibi benzer hizmetlerimiz de bulunmakta olup, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.

Merter koltuk yıkama fiyatları

Merter koltuk yıkama fiyatları çoğu zaman değişiklik göstermektedir. Yıkanacak koltuğun ebatları, kullanılan kumaşın cinsi, yıkanacak koltuk sayıları gibi faktörler fiyatı belirlemektedir. Yerinde  koltuk yıkama fiyatlarımızı öğrenmek ve kaç adet ürününüzün olduğunu bildirerek, yıkama  fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Stor Perde Yıkama Firması başlıklı makalemizde bağcılar stor perde yıkama, güngören stor perde yıkama ve hizmetler hakkında bilgiler verilmektedir.