Merter halı yıkama
Halı yıkama servis ara
info@merterhaliyikama.com
Güngören / İstanbul.
Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

merter halı yıkama iletişim

Yorgan yıkama konusunda  hizmet veren firmamız, siparişinizi vermenizin ardından servislerimizde ürünü teslim almaya geliyoruz ve yıkama işlemi bittikten sonra  yine kapınıza  teslim sağlıyoruz. Yorgan yıkama işlemleri öncesinde, yorganda  leke bulunuyorsa yumuşatma işlemlerinden geçirilir ve sonrasında temizlik işlemleri başlar. Evde yorgan yıkamak ile, fabrikada  yorgan yıkaması birbirinden farklı işlemlerdir. Ev tipi makineler çoğu zaman yorganı yıkamaya kapasitesi yetmediği gibi, aynı zamanda sorunsuz temizlik sunmamaktadır. Fabrikalarda  kullanılan endüstriyel yıkama makineleri sayesinde, yorgan temizliğini sorunsuz ve başarılı bir şekilde  sunmaktadır. Yorganların temizliğinde renklerin birbirine karışmaması için özen gösterilmelidir. Merter halı yıkama olarak, yorgan temizliği öncesinde varsa inatçı lekelerin giderilmesi ve daha sonra esas temizliğin sağlanmasını öneriyoruz. Yorgan yıkama konusunda en önemli adımlardan birisi ise, yıkanan yorganın kurutulma işlemlerinin düzgün bir şekilde  sağlanmasıdır. Yeterli ısı veya havasız ortamlarda  kurutulmaya çalışılan ürünlerin koku yapması veya ürünün zarar görmesi kaçınılmaz bir sonuç olacaktır. Aynı zamanda  yorganın kalın olması sebebiyle, dışarıdan kurumuş gibi gözükmesi sonucu içerisindeki ıslaklıklar kalabilir. Bu da  zamanla içten çürüme ve koku yapması ile sonuçlanır. Merter halı yıkama olarak, yün yorgan veya elyaf yorgan gibi tüm yorgan çeşitlerinin kurutulmasına özen göstermekteyiz.

 

Yorgan yıkama ve hijyen

Yorgan yıkama ve hijyen, olmazsa olmaz bir ikilidir. Yorganlar halılar gibi değillerdir ve özel bir yıkama işlemi uygulanması gerekmektedir. Fabrikalarımızda  bulunan makineler sayesinde, kişiye özel yorganlar yıkanmaktadır. Yani bir başkasının ürünü ile aynı makine içerisinde  yıkama kesinlikle yapılmamaktadır. Yorganların yıkanması sürecinde  kullanılan yumuşatıcılar sayesinde, ürününüzü teslim aldığınızda parfüm kokuları ile karşılanacaksınız. Merter  halı yıkama olarak, fabrikamızda  hijyen konularına  özen göstermekteyiz ve bu işi severek sürdürmekteyiz. Yorgan yıkama işlemlerinde kullanılan temizlik ürünleri kesinlikle %100 bitkisel natural şampuanlardır ve insan sağlığına  zarar vermeyecek doğal yıkama ürünleridir. 

 

Yorgan yıkama ve makine uyumluluğu

Yorgan yıkama ve makine uyumluluğu önemli bir detaydır. Ürünün her hangi bir deformasyona uğramaması için fabrika tipi temizlik makineleri tercih edilmektedir. Ev tipi makineler genelde ürünleri sıkma işleminde, 2 tarafa da dönerek ürünün yıpranmasına neden olmaktadır. Sanayi tipi ve bu iş için özel olarak üretilmiş makineler ise tek yöne dönerek sıkma işlemini sağladığı için, ürün hem deformasyona uğramaz hem de kırışıklık oranı minimuma indirilir. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi görünüm kazanır. Yorgan yıkama işlemi makinelerde ilk olarak ön yıkama, ana yıkama, ürün durulaması ve sıkma gibi işlemlerden sonra, kurutulması için uygun bir ortamda  askılara alınır ve kurutulma işlemleri başlar. 

 

Yorgan yıkama ve paketleme

yorgan yıkama ve paketleme işlemleri ardından, servisle evinize ürünleriniz teslim edilir. Ürünün paketlenme öncesi, tamamen kuruduğuna emin olunur. Bunun için bir takım kontrollerden geçer ve kuruduğu konusunda  emin olunduktan sonra paketleme işlemlerine geçilir. 

 

Merter halı yıkama, zeytinburnu halı yıkama, tozkoparan halı yıkama, güngören halı yıkama, bahçelievler halı yıkama

Bir önceki yazımız olan Halı Tamiri başlıklı makalemizde el dokuma halı tamiri, halı saçak tamiri ve halı saçak tamiri fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.


Firma Hakkında
2016 Yılında kurulmuş olan Merter halı yıkama, son teknoloji cihazlarla donatılarak açılışını yapmıştır. Halı yıkama, halı tamiri, yerinde koltuk yıkama ve Merter stor perde yıkama yapan firmamız, bu alanda kalitesini her daim prensip edinmiştir.